جشنواره رسانش
جشنواره رسانش
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه از برگزاری دوره پایانی برگزیدگان جشنواره رسانش در دانشگاه صدا و سیما خبر داد.
 
علی جانباز با اعلام این خبر افزود: افتتاحیه نخستین جشنواره ملی رسانش شنبه 26 مرداد به طور همزمان در شبکه افق و روزنامه اطلاعات برگزار خواهد شد که فضه سادات حسینی بعنوان مهمان ویژه بخش دختران و محمدحسین بدری مهمان ویژه بخش پسران خواهد بود.
 
جانباز از برگزاری دوره ها و کارگاه های مختلف در این دوره فشرده خبر داد و در تشریح این برنامه خاطرنشان کرد: میزبان این جشنواره دانشگاه صدا و سیما است و علاوه بر رقابت فشرده و دو روزه دانش آموزان در تولید رسانه ای، بازدید از فضاهای تولیدات نظیر استودیو کروماکی، کارگاه طراحی، آرشیو دانشگاه، استودیوهای برنامه سازی در حوزه صدا و تصویر از جمله برنامه های این دوره است. ضمن اینکه کارگاه های آموزشی، کارگاه خلاقیت و سوژه یابی، کارگاه کسب و کارهای رسانه ای، کارگاه های تکنیکی و تخصصی، روزنامه نگاری، صفحه آرایی، عکاسی، تدوین و فیلمنامه و هم چنین نقد و بررسی مستند «متولد اورشلیم»، نیز با حضور چهره های متخصص علمی و رسانه ای برای جمع برگزیدگان حاضر در جشنواره رسانش برگزار خواهد شد.
 
هم چنین معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه درباره اختتامیه جشنواره نیز گفت: اختتامیه جشنواره ملی رسانش روز دوشنبه 28 مرداد در تماشاخانه هنر حوزه هنری با حضور چهره های سرشناس فرهنگی و هنری برگزار خواهد شد که اطلاعات تکمیلی آن را تقدیم رسانه ها خواهیم کرد.